DesignBeton


DesignBeton epoxidova podlaha 01

Pohledový beton je jedním z nejstěženějších prvků dnešní moderní architektury. Ne každý si však muže dovolit zhotovit nosné konstrukce z betonu, at již z důvodu finančních či technických. V některých případech, kdy je počítáno s přiznáním betonových konstrukcí jako pohledových, se povrch ne vždy zdaří. Nebo výsledek neodpovídá představám investora či architekta. Pak nastupují techniky imitace betonu, jejichž vzhled lze ovlivnit při jeho vytváření a lze jej pri realizaci pigmentovat.

Ovládáme různé techniky a používáme větší množství materiálů a tak dokážeme zhotovit povrchy pro různé stupně zátěže a různé použití. Umíme napodobit pohledový monolitický beton v tenké vrstve do 2 mm. Podkladem muže být beton, zdivo, omítka ci sádrokarton. Záleží pouze na stabilitě podkladu. Dokážeme z námi používaných materiálů vytvořit povrch stěn i podlah v interiéru i exteriéru, dokonce i ve sprchovém koutě.

Jak již bylo zmíněno, pokud je podklad stabilní, tak použité materiály nemohou prasknout díky vysoké pevnosti v tlaku, tahu i ohybu, nemá na ně vliv působení vody ani běžných čistících prostředků a chemikálií.

Některé z povrchů jsou naše know-how, podložené několikaletými zkušenostmi, realizovanými projekty a předvedené ve formě vzorků - např. DesignBeton by Maneinterier.

 

DesignBeton by Maneinterier

  • cementovo-epoxidová stěrka, vysoce odolává zátěži 
  • lze použít prakticky kdekoliv, na podlahy, stěny, schodiště a dokonce i bez problémů do sprchových koutů 
  • stěrkový materiál modifikovaný epoxidovou pryskyřicí, která zabraňuje pronikání vody do materiálu, následně je povrch uzavřen polyuretanovým lakem - pečetící vrstva 

TATO STĚRKA JE VELICE VHODNÁ DO KOUPELNY A HLAVNĚ DO SPRCHOVÉHO KOUTU!

 
Ukázka základních odstínů DesignBetonu, lze samozřejmě realizovat i v jiných odstínech dle přání zákazníků.
 
 
Pokud nás kontaktujete,
přijedeme, skonzultujeme s Vámi objednávku a zdarma zpracujeme cenovou nabídku. Budete-li spokojeni, dohodneme termín realizace a průběh prací.
 
KONTAKT: +420 777 666 291
 
V galerii si můžete prohlédnout krátkou ukázku z našich realizací: